Internet je doslova zaplavený návody, jak nastavit FB reklamu. Sami už jste jich určitě přečetli nejmíň osmdesát, možná jste si i koupili nějaký kurz. Možná už díky tomu máte slušné povědomí o tom, jak reklamu vytvořit, nastavit a zacílit. Nikde jste ale nejspíš nedostali žádný ucelený návod, jak smysluplně napsat text facebookové reklamy tak, abyste maximalizovali její efekt – a prodali ještě víc.

Dala jsem si tu práci a trochu zagůglila. K psaní textů do FB reklamy jsem v češtině či slovenštině nenašla ani jeden jediný ucelený návod. A přitom, když se nad tím zamyslíte: k čemu vám je reklama, která je sice dobře nastavená, ale mizerně napsaná?

Dobře nastavená reklama se sice zobrazí relevantnímu publiku, ale pokud není zároveň dobře napsaná, prostě nezaujme.


Hledáte cesty, jak snížit cenu za FB reklamu a zvýšit prodeje?

Tvoříte si reklamy na FB sami a věčně si nevíte rady s textem?

Máte na správu FB reklamy profíka, ale texty nejsou zrovna jeho silná stránka?

Píšete reklamy spíš intuitivně, ale cítíte, že to pořád není úplně ono?

Nenašli jste zatím ani jeden jediný ucelený návod, jak na to?


Právě jste ho našli! 1. online kurz o tom, jak tvořit texty do FB reklamy:

Reklama na Facebooku – Zaostřeno na texty

  • Získáte konkrétní návod, jak psát texty do FB reklam krok za krokem.
  • Naučíte se tvořit a uspořádat texty tak, aby zaujaly více potenciálních klientů.
  • Vaše reklamy budou působit přesvědčivě, profesionálně a vydělají víc peněz.

Lucie Koubek

Lektorka copywritingu a obsahová specialistka s vášní pro online marketing. Autorka online kurzu Copykiller – prodávejte textem a spolupachatelka dalších marketingových kurzů, seminářů a e-booků. Učí své klienty psát texty tak, aby zaujaly a proměňovaly čtenáře v platící klienty. Podílela se na mnoha úspěšných online kampaních v ČR a SR, pro které připravila stovky reklam nejen pro Facebook.

"Vytvořila jsem pro vás online kurz, ve kterém se naučíte psát texty FB reklam promyšleně a strategicky. Zkrátka tak, aby cena za vaši reklamu šla dolů a vaše prodeje naopak nahoru. :)”

Máme otevřeno: vstupte do kurzu ještě dnes

Dnešní cena:  1 770 Kč / 72 EUR

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Tak jsem včera zakoupil ten váš program na psaní textů reklam. Nemůžu se od toho odtrhnout. A už si to na sebe vydělalo...
Jakub VybíhalOnline podnikatel a expert na placenou reklamu na Facebooku

Obsah online kurzu Reklama na Facebooku

1. lekce: Komunikace na Facebooku

Prostředí Facebooku je hodně specifické a vyžaduje úplně jiný styl psaní než třeba web nebo e-mail. Naučíte se při psaní aktivovat režim “Facebook” a psát možná trochu jinak, než jste byli doteď zvyklí.

2. lekce: Na co slyší váš klient

Podíváte se svému ideálnímu zákazníkovi pod kůži a možná až do žaludku a zjistíte, na co přesně váš klient uslyší. Ujasníte si konkrétní formulace a prodejní argumenty, které v reklamě použijete a které opravdu zaberou.

3. lekce: Reklama podle nákupních fází

V tomhle musíte mít při přípravě reklamy křišťálově jasno: Chcete oslovit zákazníka, který zatím ani neví, že váš produkt existuje, anebo takového, který už přesně ví, co chce? V této lekci se naučíte zvolit ten správný styl komunikace pro danou nákupní fázi.

4. lekce: Text reklamy krok za krokem

Víte, že text facebookové reklamy má vlastně 3 části? Naučíte se jednu po druhé otextovat tak, aby reklama jako celek dávala skvělý smysl a zaujala tím nejlepším možným způsobem. Podíváme se i na různé formáty reklamy a zobrazování na různých zařízeních.

5. lekce: Analýza a typické chyby

Lekce plná příkladů. Na konkrétních reklamách si tady ukážeme ty nejtypičtější chyby a vysvětlíme si, co by se mělo udělat jinak. Podíváme se ale i na dobře napsané reklamy a řekneme si, proč jsou tak skvělé a jak se jimi můžete inspirovat. Těšte se i na oblíbené ukázky PŘED a PO.

Jak to bude probíhat

Kurz běží online, po zaplacení dostanete přístupové údaje do členské sekce našeho webu. Tam můžete začít okamžitě studovat – jednotlivé lekce i bonusy budete mít k dispozici ihned. Žádné čekání a postupné otevírání lekcí, zkrátka k celému obsahu kurzu dostanete přístup okamžitě.

Ke studiu si nepotřebujete rezervovat žádný konkrétní čas. Přístupy do kurzu vám zůstanou napořád, a vy tak můžete studovat, kdykoli se vám to hodí, a také se kdykoli k čemukoli vrátit.

Diskusní skupina
Součástí kurzu je i diskusní skupina přímo v členské sekci, kde se můžete ptát na všechno, co vás zajímá, a sdílet své postřehy mezi sebou i s Lucií – autorkou kurzu.

Tvoříte i reklamy na Sklik, AdWords a další? Bod pro vás: Všechny klíčové principy, které se v kurzu naučíte, využijete se stejným účinkem i při tvorbě jiných než FB reklam.

Jak to vypadá uvnitř?

Podívejte se, jak to vypadá v členské sekci a udělejte si představu, jestli se vám v kurzu bude líbit. Zkrátka ať víte, do čeho jdete.

Pro větší náhled klikněte na obrázek.

Obsah kurzu v kostce

  • 5 detailně zpracovaných lekcí 💻 
  • Desítky ukázek reálných reklam 🖼 
  • Diskusní skupina přímo v členské sekci 👨‍👨‍👧‍👦 
  • 2 chytré bonusy 🎁 

Po prostudování těchto 5 nabitých lekcí už přesně budete vědět, co máte dělat. Naučíte se napsat skvělý reklamní text jasně, úderně a tak, aby zaujal přesně vaši cílovou skupinu. Vaše reklamy budou působit přesvědčivě, profesionálně a vydělají víc peněz.

Bonusy

Aby vám kurz přinesl maximální užitek a ty nejlepší možné výsledky, připravila jsem pro vás ještě dva praktické bonusy.


Bonus 1 – Šikovný check-list

S tímhle tahákem se nemusíte bát, že na něco důležitého zapomenete. Připomene vám všechny klíčové kroky (ve správném pořadí), na které při přípravě textů do reklam rozhodně nesmíte zapomenout.

Bonus 2 – Album 20 reklam pro inspiraci

Dobrých příkladů není nikdy moc. Připravila jsem pro vás navíc ještě sbírku 20 reklam, které jsme my sami v minulosti použili v našich vlastních kampaních. Stačí jen listovat a nasávat inspiraci.

Reference

Každá věc se dá napsat X různými způsoby. Jenže který je ten nejlepší? Přesně to jsem cítila, když jsem se snažila formulovat texty k reklamě. Nikdy jsem si nebyla jistá, jestli jsem zvolila ta správná slova. Kurz Zaostřeno na texty mi dal jasnou odpověď a manuál k tomu, jak přemýšlet nad textem a jak ho napsat, aby oslovil ty správné lidi a zarezonoval s nimi tím nejlepším způsobem. Doporučuji vám všem, kteří nechcete slovy střílet do prázdna, ale na jistotu. Využijete nejen v reklamních textech, ale při psaní čehokoliv. Dík, Lucko. 🙂
Petra HanelováCesta k dětem, cesta k sobě, www.petrahanelova.cz
Přiznám se, že za facebookovou reklamu neplatím často. Vlastně – skoro nikdy. Ale když už se ji rozhodnu nasadit, chci, aby cílila přesně do černého. V kurzu Reklama na Facebooku – Zaostřeno na texty mě nejvíc baví ukázky skvěle napsaných reklam, doplněných návody, jak stejně efektivně propagovat vlastní produkt. Sama miluji dloooouhé texty. Lucie mě naučila objevit kouzlo těch nejkratších. 🙂
Lucie HaberlováCleverStart.cz, www.cleverstart.cz

Máme otevřeno: vstupte do kurzu ještě dnes

Dnešní cena:  1 770 Kč / 72 EUR

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Co se díky online kurzu změní?

😉 Ušetříte čas
Už nebudete bezradně trávit hodiny nad jedním kraťoučkým textem.

🤑 Ušetříte peníze
Díky dobře napsaným textům bude vaše reklama efektivnější a taky levnější.

😍 Vyděláte peníze
Vaše reklama zaujme a přiláká víc kvalitních zákazníků a vydělá víc peněz.

😎 Zapůsobíte profesionálně
Už to nebude vypadat, že při psaní FB reklamy prostě jen “vaříte z vody”.

Napadají vás ještě nějaké otázky?

Naučím se v kurzu i technicky nastavovat rekamu, vytvářet publika apod.?

Kurz je zaměřený výhradně na to, jak napsat texty do reklamy. Povíme si něco i o tom, jak může vypadat obrázek a jak ho dát vhodně do souvislosti s textem reklamy. Ukážu vám i některé základní postupy, kde co upravit a změnit ve Správci reklam na FB. Ale řeč bude pouze a jehom o obsahu a o tom, jak si reklamu promyslet, otextovat a připravit k publikaci. Žádné pokročilé technické nastavování, ani práci s publiky tedy nečekejte.

Je kurz vhodný i pro majitele e-shopů?

Rozhodně. Všechny principy a postupy, o kterých bude řeč, platí jak pro podnikatele s online produkty, tak pro e-shopy.

Je kurz vhodný i pro Slováky, když se zabývá psaním textů v češtině?

Ano, kurz se perfektně hodí pro každého, kdo rozumí česky. Lekce jsou vedené v češtině, ale v kurzu jde především o klíčové principy, které jsou platné bez ohledu na jazyk pisatele. Kurz vám tedy bude úplně 100% stejně užitečný, ať mluvíte česky, nebo slovensky. 🙂

Žiju na Slovensku, můžu si i tak kurz objednat a zaplatit kartou?

Ano, nezáleží vůbec na tom, jestli žijete v ČR, na Slovensku, nebo třeba ve Španělsku. Kurz můžete objednat odkudkoli - v korunách i eurech - a zaplatit můžete kartou, nebo bankovním převodem.

Můžu za kurz zaplatit i v eurech?

Ano, v objednávkovém formuláři vyberete zemi, odkud objednáváte, a podle toho se Vám automaticky zvolí platba v korunách, anebo v eurech.

Když chci objednat ze zahraničí a platit v eurech, jaký je konverzní poměr?

Cena v korunách i eurech je fixní (najdete ji výše na této stránce) a nemění se podle aktuálního konverzního poměru.

Jak získám přístupy do kurzu?

Po vytvoření objednávky dostanete e-mailem zálohovou fakturu. Po jejím zaplacení vám přijdou opět e-mailem přístupové údaje do členské sekce včetně odkazu na stránku, skrze kterou se po zadání údajů dostanete dovnitř.

Jak můžu za kurz zaplatit?

Zaplatit můžete bankovním převodem nebo kartou. Kartou je to nejlepší a nejrychlejší. Přístupy do kurzu získáte, jakmile se připíše platba na náš účet.

Jsou jednotlivé lekce vázané na nějaký konkrétní čas? Musím být online vždy v určitou hodinu?

Vůbec ne. A to je na tom právě boží. 🙂 Přístup do kurzu získáte okamžitě a napořád, a můžete tak studovat kdykoli se vám to hodí a taky se kdykoli k čemukoli vrátit.

Na jak dlouho budu mít přístupy do kurzu? Mají nějakou omezenou platnost?

Přístupy do kurzu máte napořád. K jednotlivým lekcím i bonusům se tak můžete kdykoli vracet, procházet si je opakovaně a vrátit se k nim třeba až za půl roku.

Máme otevřeno: vstupte do kurzu ještě dnes

Dnešní cena:  1 770 Kč / 72 EUR

(uvedené ceny jsou včetně DPH)