VÝZVA: Přepište si web za 10 dní!

Energický online program, ve kterém si podle praktických videí přepíšete všechny klíčové stránky svého webu.

Přihlášky zavíráme v pátek 3. 12. 2021.

Kurz ještě trochu ladíme a doručíme vám ho nejpozději 23. 12. – rovnou pod stromeček! 🎄

Cítíte, že váš web už nutně potřebuje nové texty?

 • Už dlouho ho chcete celý přepsat, ale netušíte, kde začít.
 • Píšete si texty na web sami a bojíte se, abyste nenadělali víc škody než užitku.
 • Chtěli byste mít k ruce někoho, kdo vám přesně řekne, co udělat dnes a co zítra.
„Výzvu Přepište si web jsem prošla poctivě a jsem nadšená. Byla jsem i v jiných kurzech u konkurenčních copywriterů a tento kurz byl nejvíce konkrétní a srozumitelný. Texty, které jsem podle něj napsala, opravdu fungují.
Klára StaráAutorka projektu Manuál k miminku, www.manualkmiminku.cz

Přepište si web za 10 dní!

Možná to zní trochu ambiciózně, ale s tímhle kurzem to dáte. A pokud to máte radši na pohodu, můžete si celou akci rozložit třeba na měsíc.

Když se trochu hecnete, za 10 dní máte texty jako ze škatulky. A když ne za deset, tak třeba za dvacet – ale nebudete se s tím sami trápit dalších půl roku.

 • Nebudete na to sami
  Povedu vás a předložím vám jasný plán, čím začít a jak postupovat. Dostanete jednoduché a názorné návody, abyste nemuseli nad každým odstavcem špekulovat tři dny.
 • Ukázky na skutečných webech
  Nebudeme zbytečně teoretizovat a všechno si ukážeme na skutečných podnikatelských webech. Ihned uvidíte, jak to funguje v praxi a jakých chyb se vyvarovat.
 • Energie a motivace
  Nečekejte žádné uspávací prezentace. Videonávody jsem připravila tak, aby vás bavily, dodaly vám energii a chuť se okamžitě pustit do práce!
„Všechno v kurzu mi přišlo tak jasný a nakopávací, že jsem všechny úkoly chtěla s radostí hned udělat! Ještě nikdy jsem po žádném kurzu nebyla tolik nadšená do něčeho, do čeho jsem předtím neměla nejmenší chuť. Jsem ráda, že jsem přepis stránek nenechala dělat někoho jiného a přihlásila se do Výzvy. Děkuji, bylo to celé skvělé“
Olga Rochowanskástylistka, www.rochowanska.cz

Aby váš web dával smysl vám
i zákazníkům

A nebude to jen o textech. Pochopíte, co má (a nemá) smysl na web dávat, jak to co nejlépe napsat a logicky uspořádat. 

Pořádek na webu

Konečně si na webu uklidíte, aby byl pro zákazníky jednoduchý a srozumitelný.

Vyladěný obsah

Vyladíte si texty, aby na sebe logicky navazovaly a byly dlouhé právě tak akorát.

Jasný cíl

Přepíšete si jednotlivé stránky, aby opravdu plnily svůj účel.

Konec přešlapům

Zbavíte se typických chyb a už je nikdy nebudete opakovat.

Kdo vás celou Výzvou provede?

Lucie Koubek

Lektorka copywritingu, konzultantka a mentorka. Pod rukama mi za poslední roky prošlo více než 1.000 webů v online kurzech i při osobních konzultacích. Naučím vás psát prodejní texty v souladu s vašimi osobními hodnotami i s principy moderního marketingu.

Co o Výzvě říkají absolventi?

„Moc si vážím toho, jak své kurzy vedete. Váš projev je neskutečně motivující a nakopávající. U každé lekce si přijdu, jako když mi stojíte za zády, masírujete ramínka a říkáte: To dáš, je to jednoduché, stačí jen postupovat podle toho, co říkám. Jdi na to! 😁“
Barbora Poláchcopywriterka, www.barborapolach.cz
„Lucčina online Výzva Přepište web za 10 dní byla pro mě skvělým nakopávačem k tomu, abych konečně po roce plánování začala něco dělat! Byla to super jízda s úžasnou energií. Můj web je už teď provzdušněný, aktualizovaný, s texty více zaměřenými na klienta. Největším přínosem pro mě bylo, že jsem se naučila dívat se na text očima klienta. Na svém webu dále pokračuji v práci, ale už teď z něj mám velkou radost!“
Petra Torováaromaterapeutka
www.petratorova.cz
Je to neuvěřitelné, ale Výzva mi během těch 10 dní přinesla 5 nových klientů. Dala mi víc než předchozí kurzy u jiných lektorů, a navíc za super cenu. Naučila jsem se na sebe koukat jako na profíka a přestat se podceňovat. Vím, že web může být profi, a přitom si můžu zanechat svou lidskost.
Kateřina Rakouskácelostní terapeutka
www.katerinarakouska.cz
„Výzva Přepište si web je jedna z nejlepších investic, kterou jsem do svého webu udělala. Konečně vím, jak na to. Jasně, stručně a jednoduše. To nejhodnotnější, co si z kurzu odnáším, je skvělý "1 krok navíc". A fajn pocit, že se za svůj web nebudu stydět, ale s radostí na něj odkazovat.“
Hana Balnarovákoučka a autorka meditací
www.hanabalnarova.cz

Obsah výzvy po jednotlivých lekcích

Každý den se společně vrhneme na jeden úkol nebo jednu celou stránku vašeho webu:

 • 1
  Zásady dobrého webcopy
  Osvojíte si zásady a pravidla, která byste měli při psaní textů na web dodržovat – vždy a všude. Ušetříte tím sobě i zákazníkům spoustu času i nervů. 🙂
 • 2
  Debordelizace vašeho webu
  Uděláte si na webu pořádek a odstraníte všechno, co vašim návštěvníkům jen komplikuje život (a nákup). Zjistíte, že forma je stejně důležitá jako obsah.
 • 3
  Kontakt
  Nejjednodušší a nejdůležitější stránka vašeho webu. Od teď už bude přehledná, jasná a funkční a váš zákazník tu najde přesně to, co hledá.
 • 4
  Stránka "O mně / O nás"
  Žádné srdceryvné romány! Napíšete si přehlednou stránku, která vás představí jako sympatického profíka a přirozeně naláká zákazníky k nákupu.
 • 5
  Stránka na sběr kontaktů
  Vytvoříte si jednoduchou stránku s "magnetem" zdarma, která získá důvěru zákazníka i jeho e-mailovou adresu během pár vteřin.
 • 6
  Prodejní stránka I – Struktura
  Prodejní stránka krok za krokem. Výsledkem bude logicky uspořádaná stránka, která provede zákazníka od vybudování důvěry až k nákupu.
 • 7
  Prodejní stránka II – Psychologie
  Objevíte možné obavy a nejistoty vašich zákazníků. Pomůžete jim překonat všechny bariéry a přirozeně je podpoříte v jejich rozhodnutí nakoupit.
 • 8
  Home page (úvodní stránka)
  Už žádný chaos na home page! 🙂 Vytvoříte si jednoduchou a profesionální stránku, která návštěvníkům pomůže v další orientaci na vaše webu.
 • 9
  Provozní stránky
  Potvrzovací, děkovací, chybové a jiné hlášky. Zjistíte, jak se zákazník cítí a co přesně od vás potřebuje v klíčových momentech nákupního procesu.
 • 10
  Reference
  Naučíte se s nimi na webu pracovat smysluplně a prakticky. Už se nebudete bát reference upravit – protože budete vědět, jak na to a proč.

Pokud chcete mít z této výzvy opravdu viditelné výsledky, je bezpodmínečně nutné investovat do ní čas, energii a absolvovat jednotlivé lekce v uvedeném pořadí.


Bonusové video-lekce

Andrea Grigerová, fontolog:

 • 5 tipů, jak postupovat při výběru fontu
  Zjistíte, jaká pravidla je třeba dodržet, abyste nepůsobili jako amatér. Naučíte se kombinovat fonty tak, aby váš web působil přehledně a harmonicky.

Lucie Haberlová, UX designérka:

 • 6 kroků k uživatelsky přívětivému webu
  Díky základním principům UX se naučíte svůj web správně strukturovat. Poskládáte si obsah na webu tak, aby se v něm návštěvník snadno orientoval.

Jak to bude probíhat?

 • Celý kurz budete mít k dispozici online a budete si ho studovat svým vlastním tempem. Pro radu či zpětnou vazbu můžete kdykoli zamířit do uzavřené FB skupiny.
 • Pokud se hecnete, zvládnete si celý web podle kurzu přepsat během 10 dnů – v tomto režimu vám budeme posílat připomínkové e-maily, abyste nevypadli z rytmu. 🙂  
 • Pokud nebudete stíhat ideální tempo kurzu, vůbec nic se neděje a postupujte tak, jak to vám samotným vyhovuje. Přístupy do kurzu získáte na celý jeden rok – takže na to máte hromadu času.
 • Ke studiu si nepotřebujete rezervovat žádný konkrétní čas. Přístup ke všem lekcím a materiálům získáte ihned. Lekce jsou zpracované formou videí se spoustou příkladů, každá lekce trvá 20–50 minut.

Kolik za to?

Váš fungl nově otextovaný web vás bude stát

4 900 Kč / 196 EUR

 Cena je konečná a zahrnuje DPH.

Přihlaste se do výzvy ještě dnes a vykročte do nového roku s novými texty na webu a novou energií. Přihlášky zavíráme v pátek 3. 12. 2021.

Členskou sekci kurzu pro vás ještě ladíme. Přístupy vám pošleme nejpozději 23. 12. 2021 – přímo pod stromeček! Bonusy ale dostanete ihned po zaplacení – abyste se nám před Vánoci nenudili. 😅

Pro srovnání:

 • Hodinová sazba schopného copywritera začíná na 500 Kč.
 • Za přepsání jednoduššího webu počítejte minimálně 20.000 Kč.
 • A navíc – dovednosti, které se naučíte v kurzu, vám nikdo nevezme a budete z nich čerpat už napořád.

Bonusy ke kurzu

Spolu s výzvou Přepište si web vám pošleme navíc dva dárky, díky kterým pro vás bude práce na novém webu doslova hračka.

Marketingová persona není jen zbytečná formalita a při psaní nového webu se bez ní neobejdete. V tomto kurzu si vypracujete personu, která skutečně funguje (a vy konečně pochopíte, proč). Pak se vám budou nové texty psát mnohem příjemněji a s větší lehkostí. A hlavně – začnou opravdu prodávat!

Bonus 1

Seznamka s ideálním klientem

Mini online kurz se zaměřením na cílového zákazníka
Hodnota kurzu: 690 Kč
K objednávce výzvy ZDARMA

Na co se můžete těšit:

 • 16 kraťoučkých, ale velmi praktických videí + textový přepis + audioverze v mp3 + pracovní sešit
 • Velmi vám usnadní následnou práci na výzvě Přepište si web za 10 dní!

Skvělé texty potřebují i skvělý webdesign. Protože právě vizuální stránka webu rozhoduje o tom, jestli se návštěvník začte, anebo vezme nohy na ramena. Díky jednoduchým návodům a šablonám z tohoto online kurzu bude váš web přitažlivý a krásně přehledný. (Funguje i pro ne-uživatele Miowebu!)

Bonus 2

Webdesign do kapsy

Online rychlokurz webového designu
Hodnota kurzu: 1.470 Kč
K objednávce výzvy ZDARMA

Na co se můžete těšit:

 • 12 základních principů webové grafiky
 • 8 komentovaných videí pro 8 klíčových stránek vašeho webu
 • Šablony ke stažení, tipy, triky, inspirace

Co vám Výzva přinese?

 • Smysluplně otextovaný web, který bude přehledný, srozumitelný a zákaznicky přívětivý.
 • Přepíšete si všechny klíčové stránky webu a nebudete na ně muset hezky dlouho znovu sáhnout.
 • Spoustu inspirace pro vaše prodejní texty do budoucna.
 • Motivaci konečně se do toho pustit – a hlavně to dotáhnout!
 • Zpětnou vazbu a odpovědi na vaše otázky.
 • Texty, ze kterých budete mít dobrý pocit vy i vaši zákazníci.

Co přesně s Výzvou dostanete?

Členská sekce

Přístup do členské sekce se všemi materiály, kam se můžete neustále vracet

Video-lekce

Každý den 20–50minutová lekce se spoustou detailních návodů, tipů a příkladů z praxe

FB skupina

Přístup do uzavřené FB skupiny, kde získáte zpětnou vazbu a odpovědi na otázky

Pracovní sešity

Ke každé lekci stručné shrnutí klíčových bodů a kroků v PDF

Sledování pokroku

Díky odškrtávání jednotlivých úkolů sledujete svůj postup kurzem

A hlavně...

Hromadu energie, motivace, inspirace a elánu do tvoření. Bude vás to bavit!

Texty a design jdou ruku v ruce

Výzva je sice zaměřená hlavně na práci s textem, ale přirozeně vás povede i k vylepšení struktury vašich stránek a k meším (nebo i větším :)) designovým úpravám. Jak moc se budete chtít pustit do hrátek s designem, už nechám na vás. Ve Výzvě (a díky skvělým bonusům) získáte i hromadu jednoduchých designérských tipů a vychytávek. To aby se vaše texty nejen dobře četly, ale aby ke čtení přímo vybízely.

Ukázky webů PŘED a PO

Podívejte se, jak prokoukly weby absolventů minulých Výzev – jak textově, tak na první pohled. Zvládnete to taky!

levopiska.cz

monikanisznanska.cz

lsfliberec.cz

janaurbankova.cz

peaches.cz

zijememontessori.cz

zuzanaodlevakova.cz

jaksinavrhnoutzahradu.cz

hanasobotova.cz

Jdete do toho?

Přihlaste se do Výzvy ještě dnes a vykročte do nového roku s novými texty na webu a novou energií! Přihlášky zavíráme v pátek 3. 12. 2021.

Členskou sekci kurzu pro vás ještě ladíme. Přístupy vám pošleme nejpozději 23. 12. 2021 – přímo pod stromeček! Bonusy ale dostanete ihned po zaplacení – abyste se nám před Vánoci nenudili. 😅

Kdy je pro vás Výzva to pravé?

 • Víte, že texty na vašem webu potřebují akutně vylepšit, ale pořád se k tomu nemůžete rozhoupat.
 • Nejste si jistí, co na webu mít, co tam nemít, kam co dát a co úplně vymazat.
 • Chcete svému zákazníkovi nabídnout přesně to, co na jednotlivých stránkách webu hledá (ale nevíte, co to je).
 • Odjakživa se trápíte s tím, jak by měla vypadat vaše úvodní stránka (a možná i spousta dalších stránek).
 • Nechcete, aby vám psal texty někdo jiný, protože sami si to stejně napíšete nejlíp.

Další reference

„Tenhle kurz je jako droga. Přepisujete a přepisujete. Dostala jsem informace, které jsem očekávala, a zase více rozumím tomu, co má a nemá na webu být a proč. Lucka je přesně ten typ, který mi sedne. Ví, o čem mluví, nechodí kolem horké kaše. Ví, co a proč říká, a já vím, že jí můžu věřit. Děkuju za tenhle milý, vstřícný a empatický přístup!“
Hana Gabrielováwww.zijememontessori.cz
„Luckina "Výzva Přepište si web" bola pre mňa 10denná jazda z 0 na 100. Rýchla a s jasným cieľom – funkčný predajný web s marketingovo perfektným otextovaním, pritom priateľský a príjemne proklientský. Kurz je BEZ zbytočných ničnehovoriacich odbočiek teoretického rázu, naopak plný konkrétnych tipov a praktických ukážok. Ja som so vstupom do kurzu váhala. Po kurze môžem s čistým svedomím povedať, že vy nemusíte.“
Zuzana Odlevákováprůvodkyně Bhútánem, www.zuzanaodlevakova.cz
„Největší AHA moment? Že musí být stránky uspořádané, jednoduché a psané především vždy pro klienta. Došlo mi, jak jsou moje stránky chaotické a nesrozumitelné vůči zákazníkovi a co vše musím upravit, aby to dávalo smysl. Díky, Lucko, otevřela jsi v mé mysli oči klienta, a tak jsem mohla konečně vnímat i ten nejdůležitější pohled a nejen ten svůj. Ve Výzvě se mi také moc líbily ty ukázky špatných a dobrých příkladů. To hodnotím jako velký přínos. Z toho jsem se nejvíce naučila.“
Stáňa Šejblováautorka knihy pro děti "Abecedou za přírodou", www.stanislavasejblova.cz
„Tak lidské a přívětivé vysvětlování jsem už dlouho nezažila. Líbí se mi, že Lucka neřeší slovíčkaření, ale psychologii textů.“
Michaela Novákováwww.videolover.cz
„Výzvu přepište si web jsem prošla poctivě a musím říct, že jsem nadšená. Byla jsem i v jiných kurzech u konkurenčních copywriterů a váš kurz byl nejvíce konkrétní a srozumitelný. Texty, které jsem podle něj napsala, opravdu fungují.“ Zákazníci teď najdou všude přesně ty informace, které potřebují, a ne omáčky, které je zdržují. Zjednodušila jsem i cestu zákazníka a mám výrazně vyšší prodeje. I zákazníci, kteří mé kurzy nezakoupili, mi píšou, že mám skvělý web, kde přehledně najdou spoustu užitečných informací.
Klára StaráAutorka projektu Manuál k miminku, www.manualkmiminku.cz
„Moc děkuji za čas a super energii, kterou do Výzvy vkládáte, a nejvíc za obsah! Snad milion aha momentů, super příklady, prostě paráda. A i vaše motivace směrem k nám je úžasná, nevím, jestli by mě někdo jiný "donutil" předělávat můj web v noci a s radostí.“
Hana M. Sobotováwww.hanasobotova.cz
„Výzva Přepište si web za 10 dní je velmi užitečný kurz, krásně a jednoduše provedený, informace jsou srozumitelné a tak akorát nadávkované. Věděla jsem, že nebudu mít čas v průběhu kurzu web psát. Zvládla jsem být jenom u dvou prvních videí, ostatní budu zpracovávat postupně. Ale vše je tak srozumitelně podané, že nemám strach, že bych to nezvládla.

Mám větší jistotu se do toho pustit. Zdá se mi, že to není tak těžké, jak jsem to měla v hlavě nastavené. Cítím, že jsem dostala přesně tu podporu, kterou jsem hledala. Moc děkuji. Byl to letos můj 4. online kurz zaměřený na online prodej, a ze všech jednoznačně ten nejlepší. “
Anna Palackápodnikatelka
„Tenhle rychlý kurz s Luckou byl super. Doporučuji si na tuhle výzvu najít čas, pokud vás trápí texty na webu. Obsah jasný a jednoduše podaný, maximálně blbuvzdorný (fakt vám stačí vědět, co chcete sdělit, Lucka řekne, jak na to!). Navíc neuvěřitelně praktický. Každé video bylo plné příkladů, takže žádné "jak by to mohlo být", ale takhle to je a teď co tam chybí a přebývá. Konkrétně a jasně. Supr!“
Kateřina Svobodová spolumajitelka aplikace Notifikuj.cz
„Byl to parádní sprint, krásné nakopnutí do zadku ve stylu "nečekej a makej". Moc děkuju za Lucčinu přímost i laskavost, za dar jít k podstatě, za hledání cest a moře inspirace. Kurz mi nepřinesl jen přetextování webu, proměnil i způsob, jak o textech a svém webu přemýšlím. Díky za to!“
Ivana Štefkováwww.ivanastefkova.cz
„Výzva k přepsání webu byla neskutečně motivační a praktická. Byla to sice makačka, ale přiznám se, že teď se chodím na svůj nový web dívat pro radost 😀. Je mnohem vzdušnější, přehledný, a hlavně vše na správném místě. 🍀🙏❤️“
Iva Hynkováškolitelka
www.ivahynkova.cz

Nejčastější otázky

Pro zobrazení odpovědi na otázku klikněte

Jak přesně bude výzva probíhat?

Kurz budete mít po zaplacení ihned k dispozici online a budete si ho studovat svým vlastním tempem. Pro radu či zpětnou vazbu můžete kdykoli zamířit do uzavřené FB skupiny. Pokud se hecnete, zvládnete si celý web podle kurzu přepsat během 10 dnů – v tomto režimu vám budeme posílat připomínkové e-maily, abyste nevypadli z rytmu. 🙂 Pokud nebudete stíhat ideální tempo kurzu, vůbec nic se neděje a postupujte tak, jak to vám samotným vyhovuje. Přístupy do kurzu získáte na celý jeden rok – takže na to máte hromadu času. Ke studiu si nepotřebujete rezervovat žádný konkrétní čas. Přístup ke všem lekcím a materiálům získáte ihned. Lekce jsou zpracované formou videí se spoustou příkladů, každá lekce trvá 30–50 minut.

Kdy kurz začíná a jak dlouho trvá?

Kurz nemá žádný hromadný start, členská sekce se Vám otevře ihned po připsání platby na náš účet a jednotlivé lekce si procházíte postupně formou samostudia. Přístupy získáváte na 1 rok, abyste měli dost času všechno vstřebat a třeba si i několikrát zopakovat. 🙂

Jak získám přístupy do kurzu?

Po vytvoření objednávky dostanete e-mailem zálohovou fakturu. Po jejím zaplacení vám přijdou opět e-mailem přístupové údaje do členské sekce včetně odkazu na stránku, skrze kterou se po zadání údajů dostanete dovnitř.

Na jak dlouho budu mít přístupy do kurzu? Mají nějakou omezenou platnost?

Přístupy do kurzu získáváte na 1 rok. K jednotlivým lekcím i bonusům se tak můžete kdykoli během této doby vracet, procházet si je opakovaně, v případě potřeby studium přerušit a vrátit se k němu třeba až za půl roku.

Je program nějak časově vázaný? Musím být online v určitý čas?

Ke studiu si nepotřebujete rezervovat žádný konkrétní čas. Lekce jsou zpracované formou videí se spoustou příkladů, každá lekce trvá 30–50 minut. Kurz budete mít ihned celý k dispozici online a budete si ho studovat svým vlastním tempem. Ideálně zvládnete celým kurzem projít během 10 dnů, ale pokud nebudete stíhat doporučené tempo kurzu (což je normální), vůbec nic se neděje a postupujte tak, jak to vám samotným vyhovuje.

Kolik času mi to každý den zabere?

Práce na jednotlivých denních úkolech vám může zabrat každý den cca od 30 minut až po několik hodin času. Každý web je jiný, každý z vás jinak pokročilý, proto nedokážu určit přesnější časový odhad. Určitě si ale vyhraďte na každý den dostatek času a soustředění – jen tak může výzva přinést opravdu dobré výsledky.

Má pro mě výzva smysl, i když ještě web nemám?

Do výzvy se rozhodně dává smysl zapojit, i když ještě web nemáte a teprve ho budete tvořit. Věřte mi, že budete nakonec spíš ve výhodě, protože je mnohem jednodušší a lepší tvořit texty hned načisto, než se s tím později složitě přepisovat. Ušetříte si tím hromadu času a energie.​

Můžu si projít jen vybrané lekce, nebo kurzem procházet na přeskáčku?

Můžete, ale nebude to fungovat. Pokud chcete mít z této výzvy opravdu viditelné výsledky, je bezpodmínečně nutné investovat do ní čas, energii a absolvovat jednotlivé lekce v uvedeném pořadí. Kurz je vytvořený tak, že jednotlivé lekce na sebe logicky navazují a jedna bez druhé fungovat nebudou.

Žiju na Slovensku, můžu si i tak kurz objednat a zaplatit kartou?

Ano, nezáleží vůbec na tom, jestli žijete v ČR, na Slovensku, nebo třeba ve Španělsku. Kurz můžete objednat odkudkoli – v korunách i v eurech – a zaplatit můžete kartou, nebo bankovním převodem.

Je kurz vhodný i pro majitele e-shopů?

Jednotlivé lekce jsou spíše přizpůsobené pro online a vzdělávací produkty a služby, ale připravené mám i příklady pro e-shopy. 🙂 Všechny principy a postupy, o kterých bude řeč, jsou společné bez ohledu na typ vašeho webu, a ve svém podnikání se bez nich neobejdete.

Jak můžu za kurz zaplatit?

Zaplatit můžete bankovním převodem nebo kartou. Kartou je to nejlepší a nejrychlejší. 🙂 Způsob platby si sami zvolíte přímo v objednávkovém formuláři.

Můžu za kurz zaplatit i v eurech? Jaký je konverzní poměr?

Ano, v objednávkovém formuláři vyberete zemi, odkud objednáváte, a podle toho se vám automaticky zvolí platba v korunách, anebo v eurech. Cena v korunách i eurech je fixní (najdete ji výše na této stránce) a nemění se podle aktuálního konverzního poměru.

Je kurz vhodný i pro Slováky?

Ano, kurz se perfektně hodí pro každého, kdo rozumí česky. Lekce jsou vedené v češtině, ale v kurzu jde především o klíčové principy, které jsou platné bez ohledu na jazyk pisatele. Kurz vám tedy bude úplně 100% stejně užitečný, ať mluvíte česky, nebo slovensky. 🙂

Přihlaste se do Výzvy ještě dnes a vykročte do nového roku s novými texty na webu a novou energií! Přihlášky zavíráme v pátek 3. 12. 2021.

Těším se na vás přímo v kurzu!

Něco se zadrhlo? Potřebujete poradit?

Pište na lucie@luciekoubek.cz nebo volejte 775 214 005.